TC - 2015 - EINDUITSLAGEN

TC - 2015 - EINDUITSLAGEN

JUNIOR-KLASSE

REGIO-KLASSE

STANDAARD DIV-A

STANDAARD DIV-V

TOERWAGEN-KLASSE

KEVER-KLASSE

SPRINT 1600

COMBI-KLASSE

Na de wedstrijd(en) zullen hier de uitslagen worden gepubliceerd

 

LANGEVEEN 12-04-2015 - Daguitslagen

Juniorklasse    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 539 M. Bruins (Mike) Hollandscheveld
2 523 B. Verweijen (Bas) Groessen
3 519 J. Janssen (Jacky) Someren-Eind
4 547 D. Bussink (Dion) Ulft
5 577 L. van den Hardenberg (Luc) Elspeet
6 565 J. Peters (Joris) Baak
7 548 J. Herman (Jopie) Voorst
8 549 M. Thomassen (Melanie) Apeldoorn
9 545 R. Otto (Ricardo) Loenen (GLD)
10 697 A. Beugelink (André) Noordschesut
11 520 S. Overbeek (Stan) Hummelo
12 551 D. van den Barg (Damy) Delden
13 554 B. Kuipers (Bianca) Reutum
14 550 K. Baars (Koen) Kilder
15 423 J. Stoffer (Jan) Elspeet
       
       
Regioklasse    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 119 J. Klaassen (Jelle) Bornerbroek
2 121 B. Westerhof (Bas) Denekamp
3 128 G. Laarman (Gerjo) Vroomshoop
4 77 F. Wohlan (Freddie) Breedenbroek
5 114 M. Tiggeloven (Maarten) Winterswijk
6 150 D. Hengelaar (Dennis) Hellendoorn
7 105 P. ter Braak (Peter) Bentelo
8 110 P. Woolderink (Peter) Bornerbroek
9 102 B. Kemna (Bram) Albergen
10 29 W. Koopman (Wouter) Tilligte
11 860 H. Schonewille (Hilda) Hollandscheveld
12 108 N. Wild (Niek) Bornerbroek
13 127 E. Grootenhuis (Evert) Hellendoorn
14 106 N. Bekhuis (Nicole) Albergen
15 129 G. Molenaar (Gerben) Nijverdal
       
       
Divisie A (Standaard)  
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 903 R. Snippe (Rene) Zwartemeer
2 911 G. Dimmendaal (Gerwin) Drempt
3 872 R. Tempert (Remco) Vroomshoop
4 278 J. Bruinsma (Jeroen) Lemmer
5 103 M. Nijhof (Marc) Enter
6 879 H. Golbach (Hans) Rossum (OV)
7 882 J. Bakhuis (John) Daarle
8 120 R. Markslag (Raymond) Hengelo
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Divisie V (Standaard)  
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 890 B. Hesselink (Bert) Markelo
2 860 J. Eelderink (Jochem) Goor
3 891 B. Grootenhuis (Bart) Hellendoorn
4 878 S. Lips (Stefan) Maasdijk
5 871 E. Masch (Erik) Edden
6 867 B. Velthof (Bjorn) Albergen
7 89 P. Huisman (Peter) Meppel
8 860 W. Janssen (Wubert) Aalten
9 46 R. de Vries (Rick) Wilhelminaoord
10 889 C. Visch (Chantal) Putten
11 886 J. Baars (Jelle) Kilder
12 895 J. Kuipers (Judith) Reutum
13 130 J. Aalfs (Jos) Zuidwolde
14 858 R. Hammers (Rudi) Goor
15 807 W. Hesselink (Wout) Albergen
       
       
Tourwagenklasse    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 632 Equipe Arkes (Henry) Lonneker
2 619 J. Lamers (Jordi) Kraggenburg
3 647 A. Snippe (Alwie) Dalerpeel
4 682 W. Lansink (Wim) Reutum
5 133 M. Velthorst (Miel) Brummen
6 637 R. Groothuis (Ronald) Hengevelde
7 656 Equipe Lievestro (Robert) Ruurlo
8 643 M. Siebelink (Marco) Aalten
9 661 M. Knoefmann (Maik) Aalten
10 605* G. Paus (Gerbert)* Harbrinkhoek
10 651* W. Krijt (William)* Deventer
12 617 R. Geverink (Roy) Groenlo
13 680 D. van Toorn (Dagmar) Wilp
       
       
       
       
Keverklasse    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 407 M. Raben (Marco) Winterswijk-Meddo
2 425 M. Roeterdink (Maikel) Epse
3 427 R. Pasman (Rik) Hummelo
4 421 W. Stegenga (Wiebe) Elahuizen
5 429 J. Heinhuis (Jeroen) Eibergen
6 419 K. Postma (Klaas) Nijemirdum
7 409 B. Hissink (Bjorn) Zelhem
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
Sprint 1600    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 310 J.P. Wouters (Jean-Pierre) Beltrum
2 302 D. Middelveld (Dirk-Jan) Alteveer
3 320 S. Drinsen (Sven) Gendringen
4 309 G. Visser (Gert) Bellingwolde
5 340 P. Boessenkool (Patrick) Dedemsvaart
6 339 J. Hop (Jimmy) Nijkerk
7 334 D. oude Oosterik (Dennis) Almelo
8 307 E. Diepenmaat (Erik) Albergen
9 330 F. Geven (Frank) Aalten
10 363 Equipe Roerdink/Hengeveld (Gerben) Eibergen
11 364 H. Kuipers (Hennie) Reutum
12 381 Equipe Stegen (Andre) Keyenborg
13 344 Y. Verhey (Youri) Gendringen
14 357 B. Zwiers (Barry) Hardenberg
15 316 D. Stoel (Danny) Wijhe
       
       
Combi-klasse    
       
Uitslag: Rijdersnr: Naam: Woonplaats:
1 101 J. Heeres (Jacob) Hindeloopen
2 102 C. Wagenaar (Chris) Oosterblokker
3 38 W. Snijder (Willem) Zuidwolde
4 125 C. Wouters (Coen) Ens
5 116 P. Poelstra (Pieter) Harlingen
6 112 F. Gussinklo (Freek) Sinderen
7 106 H. Stadman (Hendrik) Annen
8 130 E. Bouwman (Evert) Garderen
9 183 E. Smeenk (Erik) Eibergen
10 46 R. Poelarent (Roelof) Dieren
11 129 P. Cents (Peter) Haarle
12 134 W. de Vries (Wouter) Eesveen
13 8 L. Goossens (Lars) Ens
14 138 B. Hoogeboom (Bastiaan) Broekland
15 26 G. Branderhorst (Gerard) Hengelo (GLD)