MEDDO - 01-05-2016

Uitslagen Autocross te Meddo - 01-05-2016

Uitslag finale regio rijders Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 119 Jelle Klaassen
2 124 Marcel van Toorn
3 102 Bram Kemna
4 133 Gerjo Laarman
5 110 Peter Woolderink
6 120 Wouter Koopman
7 121 Arne Brilhuis
8 131 Ruud Bos
9 106 Nicole Bekhuis (equipe)
10 126 Bart te Hennepe (equipe)
11 135 Marell Bekuis
12 128 Evert Grootenhuis
13 108 Michel Jager
14 472 Marvin Maas
15 125 Kai Wolsink
     
Uitslag finale kever klasse Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 403 Marco Raben
2 409 Arjan Stokkink
3 421 Cees van deGool
4 417 Johannes Kuiper
5 419 Simon Hemmen
6 426 Jan-Willem Mennink
7 447 Gerard Amting
8 460 Erwin Smeenk
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
     
Uitslag finale sprint 1600 Meddo 2016    
volgorde start nr naam
1 346 Sjaak Spies
2 306 Sven Prinsen
3 305 Andre Bouwmeester
4 337 Erik Diepenmaat
5 362 Andre Steege
6 327 Andre Folmer
7 353 JeanPierre Wouters
8 364 Hennie Kuipers
9 372 Sander Veldhuis 
10 352 Jelmer Harbers
11 307 Marcel Schoo
12 398 Dennis Oosterkamp
13 318 Jelle Feenstra
14    
15    
     
Uitslag finale standaard div V  Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 885 Patrick van der Fels
2 805 Gerard de Jong
3 808 Jochem Eelderink
4 883 Edwin van Zeist
5 857 Gerald Nooteboom
6 871 Erik Musch
7 877 Martijn Bakhuis
8 868 Mike te Lindert
9 848 Tom Stortelder
10 123 Jurgen Lubbinge
11 1 Jeffrey de Haan
12 889 Chantal Visch
13 878 Peter Roelofkooiker
14 835 Martijn Constable
15 866 Gerben Molenaar
     
Uitslag finale toerwagen klasse  Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 636 Bert Gussinklo
2 653 Wesley Jansink
3 645 Bert Hesselink
4 642 Ron van Elk
5 675 Joop te Ronde
6 646 Daniel Hutten
7 655 Wilfred ter Hove
8 651 William Krijt
9 648 Nick Nijkamp
10    
11    
12    
13    
14    
15    
     
Uitslag finale Junior klasse Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 545 Ricardo Otto
2 544 Ruben Renssen
3 550 Koen Baars
4 517 Jopie Hermans
5 583 Jarno van de Krol
6 542 Niels Massop
7 564 Darell Schepers
8 540 Marijn Vos
9 581 Luuk Wohlan
10 514 Damy van den Barg
11 580 Timo Quak
12 543 Femke Schel
13 554 Dion Huiskes
14 555 Bart Bleekman
15 510 Richard Huisman
     
 Ramo standaard div. A. Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 367 Richard Gepken
2 900 Jeroen Bruinsma
3 972 Remco Tempert
4 594 Henri Westerop
5 915 Rick Bonthuis
6 79 Jelle Mellema
7 19 Iris Hatzman
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
     
Daguitslag finale standaard div A Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 367 Richard Gepken
2 972 Remco Tempert
3 900 Jeroen Bruinsma
4 915 Rick Bonthuis
5 594 Henri Westerop
6 79 Jelle Mellema
7 19 Iris Hatzman
8    
9    
10    
11    
12    
13    
14    
15    
     
Uitslag Finale combi klasse Meddo 2016
volgorde start nr naam
1 102 Chris Wagenaar
2 27 Freek Gussinklo
3 33 Twan Scholten (equipe)
4 183 Erik Smeenk
5 130 Evert Bouwman
6 46 Roelof Poelarends
7 123 Andre Hofman
8 41 Douwe Snippe
9 23 Henk Arentsen (equipe)
10    
11    
12    
13    
14    
15    

LANGEVEEN - 17-04-2016

Uitslagen Autocross te Langeveen - 17-04-2016

Regioklasse
1 133 G. Laarman
2 110 P. Woolderink
3 102 B. Kemna
4 121 A. Brilhuis
5 124 M. van Toor
6 134 B. Roeleveld
7 120 W. Koopman
8 213 J. Bork
9 128 E. Grootenhuis
10 125 K. Wolsink
11 126 Equippe te Hennepe/Goosens
12 135 M. Bekhuis
13 118 F. Tijhuis
14 127 Equippe Wikkerink
15 105 P. ter Braak

Juniorklasse
1 1 L. Ripperda
2 418 G. Kovac
3 510 R. Huisman
4 507 M. Bruins
5 519 R. Pijnenburg
6 545 R. Otto
7 544 R. Renssen
8 542 Equippe Massop
9 548 J. Hermans
10 541 O. de Wilde
11 199 M. Blokzijl
12 520 S. Overbeek
13 514 D. van den Barg
14 525 L. van Kuringe
15 550 K. Baars

Divisie A
1 972 R. Tempert
2 915 R. Bonthuis
3 971 H. Golbach
4 79 J. Mellema
5 982 J. Bakhuis
6 101 A. van der Bij
7 88 B. Schonewille
8 900 J. Bruinsma

Divisie V
1 886 P. van der Fels
2 857 G. Nooteboom
3 829 M. Bartelen
4 877 M. Bakhuis
5 810 W. Hesselink
6 828 M. Kuipers
7 841 P. van Rijszen
8 868 M. te Lindert
9 889 C. Visch
10 820 A. Haarsma
11 818 B. Grootenhuis
12 745 N. Johansson
13 838 F. Wohlan
14 848 T. Stortelder
15 843 R. Sinke

Toerwagenklasse
1 606 J. Niks
2 636 Equippe Gussinklo
3 610 G. Paus
4 655 W. ten Hove
5 379 D. Mulderij
6 645 B. Hesselink
7 642 R. van Elk
8 675 J. te Ronde
9 648 N. Nijkamp

Keverklasse
1 403 M. Raben
2 408 R. Pasman
3 410 B. Hissink
4 425 R. van Nieuwerhoven
5 406 E. Kruis
6 426 J. Mennink
7 419 S. Hemmen
8 429 J. Heinhuis
9 447 G. Ampting

Sprint 1600
1 303 P. Boessenkool
2 334 K. Uenk
3 307 M. Schoo
4 352 W. Blok
5 309 G. Visser
6 335 R. Hendriks
7 353 JP. Wouter
8 311 N. Jansen
9 347 R. Snippe
10 372 S. Veldhuis
11 327 A. Folmer
12 322 S. Kersten
13 364 H. Kuipers
14 337 E. Diepenmaat
15 344 Y. Verhey

Combi Klasse
1 5 M. Bartelen
2 106 R. van der Coelen
3 27 F. Gussinklo
4 107 M. Jacobs
5 142 R. van den Akker
6 33 Equippe Scholten
7 117 H. Bruinsma
8 119 M. Kroon
9 130 E. Bouwman
10 46 R. Poelarend
11 134 W. Peonies
12 12 H. Winkelhorst
13 138 B. Hoogeboom
14 111 E. Tolkamp
15 8 J. Knoppert

 Bron-bericht: http://salangeveen.nl